Europa League: Για την πρώτη νίκη στον όμιλο ο Ολυμπιακός

Ο Ολυμπιακός ήταν πολύ κοντά στην ισοπαλία στο πρώτο παιχνίδι του στο Europa League με τη Ναντ. Δέχτηκε όμως το δεύτερο γκολ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων και ηττήθηκε με 2-1 στη Γαλλία.

Με το ίδιο σκορ επικράτησε και η Φράιμπουργκ της Καραμπάκ, στο άλλο ματς του 7ου ομίλου του Europa League.

Σήμερα, στις 19:45, οι «ερυθρόλευκοι» υποδέχονται τη Φράιμπουργκ στο Καραϊσκάκη και χρειάζονται τη νίκη για να πιάσουν τη γερμανική ομάδα στη βαθμολογία.

Το Pamestoixima.gr προσφέρει 0% γκανιότα στον αγώνα Ολυμπιακός-Φράιμπουργκ στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.