ΠΑΟΚ-Χαρτς 4-0: Με θρίαμβο στους ομίλους του Conference League ο «Δικέφαλος του Βορρά»

Στους ομίλους του Conference League βρίσκεται ο ΠΑΟΚ, ο οποίος νίκησε και στην Τούμπα τη Χαρτς, αυτήν τη φορά με 4-0, για να πάρει μια εμφατική πρόκριση με συνολικό σκορ 6-1.

Επιβλητική νίκη του ΠΑΟΚ στη ρεβάνς της Τούμπας επί της Χαρτς και πανηγυρική πρόκριση στους ομίλους του Conference League / Φωτογραφία: ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ-ΜΟΤΙΟΝ ΤΕΑΜ

Ο «Δικέφαλος του Βορρά» φρόντισε να τελειώσει την υπόθεση πρόκριση ήδη από τα μισά του δευτέρου ημιχρόνου, όταν και πήρε προβάδισμα με δύο γκολ, ενώ πέτυχε άλλα τόσα στην επανάληψη, για να δώσει πανηγυρικό τόνο στην επικράτησή του.

Τάισον (16′, 71′), Μπράντον Τόμας (23′) και Κωνσταντέλιας (57′) πέτυχαν… Πηγή (Πηγή: www.iefimerida.gr)