Η Νεανική Εστία του Ιερού Ναού Αγίων Κυρίλλου & Μεθοδίου Ευόσμου και η φοιτητική ομάδα Ορθ. Χριστ. Αδελφότητος Αγία Λυδία, υπό την αιγίδα του Δήμου Κορδελιού – Ευόσμου δια της Αντιδημαρχίας Πολιτισμού και Εθελοντισμού, παρουσιάζουν την Θεατρική παράσταση “Αυτές που έσπειραν της Λευτεριάς τον Σπόρο”.
![](https://i0.wp.com/news.makedonias.gr/wp-content/uploads/2024/03/theatriko.jpg?resize=355%2C500&ssl=1)
Κυριακή 31 Μαρτίου και ώρα 18:00
θέατρο «Μίκης Θεοδωράκης» – Πολυλειτουργικό Κέντρο Κορδελιού – Ευόσμου (διεύθυνση: Παρατσικόγλου & Μητροπολίτη Σμύρνης Χρυσοστόμου, Ελευθέριο Κορδελιό)