Η Μάλμε σόκαρε την Τούμπα – Ούτε φέτος “σεντόνι”

(Πηγή: seleo.gr)

Ο Δικέφαλος του Βορρά μπήκε με το “αριστερό” στον αγωνιστικό χώρο καθώς οι Σουηδοί προηγήθηκαν μόλις στο 10ο λεπτό ωστόσο 11 λεπτά αργότερο ο ΠΑΟΚ έφερε το παιχνίδι στα ίσα με γκολ από απευθείας εκτέλεση φαουλ του Ταισον. Λίγο πριν λήξει το ημίχρονο στο 43ο λεπτό ο ΠΑΟΚ πήρε σκορ πρόκρισημς με γκολάρα του Κουλεριάκη, όμως πριν λήξει το ημίχρονο η Μάλμε με τον ίδιο σκόρερ τον τον Σεμπάστιαν Νάνασι σοκάρει ξανά την Τούμπα κάνοντας το 2-2. Αλλά ο ασπρόμαυροι βγάζουν αντίδραση και στις καθυστερήσεις ο Αντρίγια Ζιβκοβιτς ξαναδίνει σκορ πρόκρισης στον ΠΑΟΚ. Στο δεύτερο ημίχρονο αν και οι Σουηδοί… Πηγή (Πηγή: seleo.gr)