Λαμία-ΠΑΟΚ 0-2: Επαγγελματική νίκη στην βροχή και συνέχεια στο σερί για τον Δικέφαλο με το μυαλό στη Γάνδη

(Πηγή: thesstoday.gr)

Ο ΠΑΟΚ πέρασε νικηφόρα από το γήπεδο “Αθανάσιος Διάκος” της Λαμίας και επικράτησε των Βοιωτών με 2-0 για την τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος, ολοκληρώνοντας το νικηφορί σερί των 8 τελευταίων αγώνων του. Αντίθετα, η Λαμία ηττήθηκε για 7η συνεχόμενη φορά και δεχόμενη ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο, έδειξε ότι η ψυχολογία της είναι καταρακωμένη.

ΠροηγούμενοΠόλεμος στην Ουκρανία: «Κράτος τρομοκράτη» αποκαλεί τη Ρωσία η Ουκρανή πρέσβειρα στις ΗΠΑ

Η καταιγίδα που έπληξε την Βοιωτία τις απογευματινές ώρες. πρωταγωνίστησε στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα, με αποτέλεσμα οι ομάδες να μην μπορούν να δημιουργήσουν ευκαιρίες μέχρι το 35′ και ενώ η ορατότητα των παικτών ήταν… Πηγή (Πηγή: thesstoday.gr)