Τριάρα και ιδανικό κιτρινόμαυρο φινάλε

(Πηγή: seleo.gr)

Με τη νίκη και τους τρεις βαθμούς έφυγε ο Άρης από τα Γιάννενα, αφού επικράτησε με 3-0 του τοπικού ΠΑΣ.

Η ομάδα του Χέρμαν Μπούργος σε συνδυασμό με την ήττα του Παναθηναϊκού στην Τούμπα τερματίζει στην τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Κανένα περιθώριο δεν άφησαν οι κιτρινόμαυροι στους αντιπάλους τους, και προηγήθηκαν μόλις στο 8ο λεπτό όταν μετά από κόρνερ, ο Φαμπιάνο μέσα από την περιοχή με ωραίο βολέ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Λοντίγκιν για το 1-0.

Στο 22ο λεπτό ο Καμαρά πήρε την ασίστ και με όμορφο πλασέ ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 2-0 υπέρ του Άρη, που έβαλε… Πηγή (Πηγή: seleo.gr)