«Γκρέμισε» ότι «έχτισε» μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα ο Παναιτωλικός, ήττα 1-3 από τον ΠΑΟΚ (φωτο-video)

«Έχυσε» την «καρδάρα» μέσα σε λίγα λεπτά και ηττήθηκε με 1-3 από τον ΠΑΟΚ στο Αγρίνιο ο μαχητικός Παναιτωλικός του Πετράκη.

Ο Τίτορμος πήρε προβάδισμα στο 5′ με ένα μαγικό γκολ του Χατζηθεοδωρίδη. Είχε ευκαιρίες, είδε τον ΠΑΟΚ να έχει δύο δοκάρια και πήγε με προβάδισμα στα αποδυτήρια.

Στιγμές είχαν οι Αγρινιώτες και στις αρχές της επανάληψης, με τον ΠΑΟΚ να ισοφαρίζει στο 72′ με αρκετή δόση τύχης και να κάνει την ανατροπή μέσα σε ένα λεπτό.

Αρκετές αλλαγές. Τσάβες, Λιάβας, Μαλής, Στάγιτς, Μλάντεν, Τορεχόν, Τσιγγάρας, Χατζηθεοδωρίδης, Χουάνπι, Σενγκέλια, Πέδρο, σε διάταξη 3-5-2.