Ηρωικός βαθμός για την Κηφισιά στη Λεωφόρο!

Η Κηφισιά έμεινε όρθια την Κυριακή στη Λεωφόρο, αποσπώντας μία ιστορική ισοπαλία με 1-1 σκορ από τον Παναθηναϊκό, που έπαιξε με τη φωτιά και εν τέλει… κάηκε, στον τελευταίο χρονικά αγώνα της 24ης αγωνιστικής της Super League.

Η ομάδα του Κώστα Μπράτσου, αν και βρέθηκε να χάνει από το «τριφύλλι», κατάφερε να φέρει το ματς στα ίσα, εκμεταλλευόμενη και το αριθμητικό της πλεονέκτημα, μετά την αποβολή του Σένκεφελντ (είδε απευθείας κόκκινη κάρτα στο 64′) και μάλιστα λίγο έλειψε να κάνει την ολική ανατροπή στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Μπιφουμά.

Ο Παλάσιος είχε δώσει το προβάδισμα στους «πράσινους», που δεν κατάφεραν… Πηγή (Πηγή: www.zougla.gr)