Νέα ήττα για τον κακό Παναιτωλικό, πέρασε από το Αγρίνιο η Λαμία (1-3) (video)

Δε νικάει στο Αγρίνιο ούτε για αστείο. Ο Παναιτωλικός γνώρισε μία ακόμη εντός έδρας ήττα, αυτή τη φορά από τη Λαμία με 1-3.

Καλύτερος στα πρώτα λεπτά του πρώτου μέρους ο Παναιτωλικός δεν βρήκε γκολ, με το ημίχρονο να λήγει στο 0-0. Αν και προηγήθηκε στην επανάληψη στο 55′ με το γκολ του Λιάβα είδε τη Λαμία να ανατρέπει το ματς με δύο γκολ στο 65′ και το 67′. Στις καθυστερήσεις οι φιλοξενούμενοι «σφράγισαν» τη νίκη τους.

Αν και προηγήθηκε για μία ακόμη φορά στη σεζόν ο Παναιτωλικός δεν κράτησε το υπέρ του σκορ στην έδρα του και ηττήθηκε, δεχόμενος δύο γκολ… Πηγή (Πηγή: www.agriniopress.gr)