Champions League: Απίθανη πρόκριση του Παναθηναϊκού μέσα στη Γαλλία, 5-3 τη Μαρσέιγ στα πέναλτι – Δείτε τα γκολ

Παίζει με την Μπράγκα στα πλέι οφ του Champions League – Η Μαρσέιγ προηγήθηκε 2-0 με τον Ομπαμεγιάνγκ, ο Ιωαννίδης μείωσε με πέναλτι στο 90+9′ και έστειλε το ματς στην παράταση – Το σκορ δεν άλλαξε και στα πέναλτι ο Μλαντέντοβιτς χάρισε την πρόκριση στους «πράσινους»

Στο 9ο λεπτό από λάθος του Γεντβάι, ο Ομπαμεγιάνγκ βρέθηκε σε θέση βολής, όμως ο Μπρινιόλι έδιωξε εντυπωσιακά στη γωνία του, ενώ στη συνέχεια το πλασέ του Ουναχί πέρασε πάνω από τα δοκάρια. Δύο λεπτά αργότερα από νέο λάθος του Τζούριτσιτς, ο Εντιαγέ με ατομική προσπάθεια «πάτησε» στην περιοχή και πλάσαρε ελάχιστα άουτ από το… Πηγή (Πηγή: www.protothema.gr)