ΠΑΟΚ – Λαμία 3-1: Ανατροπή με «υπογραφή» Σβαμπ

Ο ΠΑΟΚ αν και βρέθηκε να «κυνηγάει» στο σκορ μετά το γκολ του Μαρτίνεθ στο 7ο λεπτό, τελικά επικράτησε με 3-1 της Λαμίας στην Τούμπα, για την 3η αγωνιστική των play offs της Super League.

Ο Σβαμπ με δύο γκολ στο 70ο λεπτό και στο 87′ με πέναλτι, ολοκλήρωσε την ολική ανατροπή της ομάδας του Ραζβάν Λουτσέσκου, μετά την ισοφάριση του Μιχαηλίδη στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Η Λαμία με το… καλημέρα έδειξε την διάθεσή της να παίξει στα ίσα το ματς με τον ΠΑΟΚ και αυτό φάνηκε στο 7ο κιόλας λεπτό. Λάθος του Κοτάρσκι, με τον Μαρτίνεθ να το εκμεταλλεύεται και… Πηγή (Πηγή: www.tanea.gr)