«Όρθιος» στα Γιάννενα ο Παναιτωλικός

«Όρθιος» στην έδρα του ΠΑΣ Γιάννενα ο Παναιτωλικός, φεύγοντας από τους «Ζωσιμάδες» με το ισόπαλο 1-1, απέναντι στον ουραγό της βαθμολογίας.

Κάνοντας ένα πολύ κακό πρώτο ημίχρονο, ο Τίτορμος έμεινε πίσω στο σκορ από το γκολ του Κόντε, βλέποντας να του ακυρώνεται στις αρχές του ματς γκολ του Καρέλη από το VAR.

Στην επανάληψη το παιχνίδι πήγε «σβηστά» μέχρι το 65′. Στο 70′ ο Ντίαζ από δημιουργία του Μαυρία ισοφάρισε για τα «καναρίνια».

Στις καθυστερήσεις ο Οικονόμου έσωσε τον Τίτορμο, που εν συνεχεία απώλεσε τεράστια διπλή στιγμή για το «διπλό» σε νεκρό χρόνο. Μάλιστα ακυρώθηκε και δεύτερο τέρμα ως οφσάιντ.