Λαμία – ΠΑΟΚ 1-1: Ο Δικέφαλος γλίτωσε την ήττα με γκολ του Σβαμπ στο 100΄ (vids)

Και η κωμωδία στα playoffs συνεχίζεται. Εκεί όπου ο ΠΑΟΚ γλίτωσε την ήττα από τη Λαμία στο 100΄! Στο δέκατο λεπτό των καθυστερήσεων ισοφάρισε ο Δικέφαλος του Βορρά για το τελικό 1-1 με τον Σβαμπ σε μια απόδειξη πως δεν τα παράτησε ως το τέλος. Η απορία όμως προφανώς και είναι άλλη. Από πού και ως που ο διαιτητής Κατσικογιάννης και οι συνεργάτες του αποφάσισαν να δείξουν 10 λεπτά καθυστερήσεις, και τελικά να κρατήσουν 13 λεπτά καθυστερήσεις. Έτσι για… το γαμώτο.

Και είναι δεδομένο ότι με την απώλεια αυτή το συγκρότημα του Ραζβάν Λουτσέσκου χάνει πραγματικό έδαφος στη μάχη του τίτλου… Πηγή (Πηγή: www.tanea.gr)